Survivor 2024 All Star, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kırmızı ve Mavi takımlardan oluşan kadro büyük bir merak konusu haline geldi. Özellikle Survivor Turabi, seyircilerin en çok merak ettiği yarışmacılar arasında öne çıkıyor. Turabi eşi ile de merak ediliyor. Peki, Turabi kimdirTurabi ne kazası geçirdiTurabi kaç kere şampiyon oldu? Turabi hakkında merak edilenler haberimizde…

TURABİ KİMDİR?

Turabi Çamkıran, 3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin'de dünyaya gelmiş, Türk oyuncu, dansçı ve dövüşçüdür. Kökeni Kahramanmaraş Afşin'e dayanmaktadır. Eğitim hayatına Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi'nde başlamış, ancak lise eğitimini tamamlayamamış; liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirmiştir. Gençlik yıllarından itibaren breakdance ve muay thai dövüş sanatlarına ilgi duymuştur.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak yarı finale yükselmiştir. 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Acun Ilıcalı'nın organize ettiği Survivor yarışmasına katılan Turabi, 2014 Survivor Gönüllüler takımında şampiyonluk elde etmiştir. 2015 yılında Survivor All Star yarışmasında da birinci olarak iki kez üst üste Survivor şampiyonu olmuştur.

Survivor yarışmalarının ardından çeşitli sinema filmlerinde ve dizilerde rol almış, ayrıca Sağlık Bakanlığı'nın çocuklarda süt içme alışkanlığı kazandırma konulu kamu spotunda yer almıştır. 2018 yılında üçüncü kez Survivor yarışmasına katılan Turabi, yarışmayı 5. sırada tamamlamıştır.

2019 yılında ABD'de yayınlanan "The Challenge: War of the Worlds" adlı yarışmanın 33. sezonuna katılan Turabi Çamkıran, şampiyonluk elde etmiştir. Ardından aynı yarışmanın 34. sezonu olan "The Challenge: War of the Worlds 2"ye katılan Turabi, yarışmanın 10. bölümünde diskalifiye olmuştur.

TURABİ ÇAMKIRAN KAÇ KERE ŞAMPİYON OLDU?

Turabi, kez arka arkaya şampiyon oldu.

TURABİ KAÇ KERE SURVİVOR'A KATILDI?

Daha önce Turabi 3. kez survivor'da mücadele etmişti ve Turabi ikisini şampiyon olarak tamamladı.

TURABİ NE KAZASI GEÇİRDİ?

Bir süredir Amerika California'da yaşayan Turabi Çamkıran, Amerika’da bir hastanede kaza geçirdiğini hasta yatağında çekildiği kareyle duyurdu.

Netflix’ten sene sonu raporu! 2023’ün en sevilen çocuk dizileri belli oldu… Zirvede o yapım var! Netflix’ten sene sonu raporu! 2023’ün en sevilen çocuk dizileri belli oldu… Zirvede o yapım var!

Survivor Turabi'nin takım arkadaşları kimler?

Survivor Turabi'nin takım arkadaşları, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Bozok Gören, Özgür Tetik, Gizem Memiç, Doğukan Manço, Sercan Yıldırım, Pınar Saka, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Gözbaşı, Ersin Korkut, Merve Aydın'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi