Ayak sesleri şimdiden duyuldu! Survivor’ın eski şampiyonu Turabi bir kez daha parkurlarda. Turabi Çamkıran kimdir? Ayak sesleri şimdiden duyuldu! Survivor’ın eski şampiyonu Turabi bir kez daha parkurlarda. Turabi Çamkıran kimdir?

Survivor’a ilk olarak 2023 yılında katılan ve o sezon Ünlüler Takımı içerisinde yer alan Özgür Tetik, yüksek performansı ile adından söz ettirmeyi başardı. Bu sürecin ardından pek çok kişi Özgür Tetik kimdir sorusunun cevabını aradı. Bununla birlikte Özgür Tetik boyu ve Özgür Tetik burcu gibi konular da merak konusu oldu. Survivor 2024 All Star kadrosu içerisinde de yer alan Özgür Tetik kaç yaşında? Özgür Tetik hakkında merak edilenleri haberimizin devamında sizin için derledik.

Özgür Tetik kimdir?

1975 yılında Yalova’da dünyaya gelen Özgür Tetik, ortaokul döneminde basketbol oynamaya başladı. Uzun yıllar bu spor dalı ile ilgilenen Özgür Tetik, amatör liglerde maçlara çıktı. 1993 yılında kuvvet antrenörlüğü alanında eğitim alan ve daha sonra hem bir sporcu hem de antrenör olarak çalışmalarını sürdüren Özgür Tetik, uzun yıllar kuvvet antrenmanları üzerine çalışmalar yürüttü. Bu antrenmanları hem kendisi yaptı hem de öğrencilerine yaptırdı.

2002 yılında terathlon sporu ile tanışan Özgür Tetik, olimpik triathlon branşında performans sergiledi. Tüm hayatını spor üzerine kuran Özgür Tetik, kendini geliştirmeye devam etti. Farklı kulüplerin bünyesinde çalıştı. İlerleyen yıllarda NPTI level 3 ve fitness federasyonu level 2 antrenörlüğü yaptı. Crossfit alanında Avusturya’da eğitim alan Özgür Tetik, koşu yarışlarına katıldı. Koşu ve kuvvet antrenörlüğü alanında uzmanlaşan Özgür Tetik, 2010 yılından itibaren ultra maratonlara katılmaya başladı. 50, 100 ve 250 kilometrelik etaplarda birçok kez mücadele veren Özgür Tetik, spor hayatını ultra maraton yarışçısı olarak sürdürüyor.

Özgür Tetik kaç yaşında?

1975 yılında dünyaya gelen Özgür Tetik, 49 yaşındadır.

Özgür Tetik boyu kaçtır?

Özgür Tetik, 190 cm boy uzunluğuna sahiptir.

Özgür Tetik burcu nedir?

Özgür Tetik’in doğum tarihi tam olarak bilinmemektedir. Bu nedenle burcu hakkında net bir bilgi yoktur.

Survivor Özgür'ün eşi kimdir?

Tuğba Tetik, Özgür Tetik’in eşidir. Çift 17 Ocak 2014 tarihinde hayatlarını birleştirdi.

Survivor Özgür hangi takımda?

Survivor 2024 All Star kadrosu içerisinde yer alan Özgür Tetik, Kırmızı Takım yarışmacıları arasında yer alıyor.

Survivor Özgür'nin takım arkadaşları kimler?

Survivor Özgür'ün takım arkadaşları, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Bozok Gören, Turabi Çamkıran, Gizem Memiç, Doğukan Manço, Sercan Yıldırım, Pınar Saka, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Gözbaşı, Ersin Korkut, Merve Aydın'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi