Survivor 2024 All Star kadrosunda bulunan isimlerden biri Bozok Gören. Her sezon olduğu gibi, iddialı isimlerin bir araya geldiği bu sezonda, Bozok Gören 2013 Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında ilk kez Gönüllüler kadrosunda yer almıştı. Peki, Bozok Gören kimdirBozok Gören kaç yaşında? Bozok Gören hakkında merak edilenler haberimizde…

BOZOK GÖREN KİMDİR?

Bozok Gören, aslen Ankaralı olup, 5 Ocak 1974 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Eğitim hayatını Ankara, İstanbul ve Amerika'da geçirmiştir.

Mankenlik kariyerine 2000 yılında Neşe Erberk ajansında başlayan Gören, aynı zamanda su altı teknolojisi eğitimi almış ve bir profesyonel dalgıçtır.

Adını geniş bir kitleye duyuran Bozok Gören, 2013 yılında ekranlara gelen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla tanınmıştır. 2012 yılından bu yana Amerika'da yaşadığı eşi Amy ile evlidir ve Gemma Ocean Gören adında bir kız çocuğu sahibidir.

BOZOK GÖREN NE İŞ YAPIYOR?

Neşe Erberk ajansında mankenlik kariyerine adım atan Bozok Gören, 2000 yılında bu ajansla işbirliği yapmaya başlamıştır. Ayrıca, su altı teknolojisi eğitimi alarak profesyonel bir dalgıç olmuştur.

BOZOK GÖREN KİMİNLE EVLİ?

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2013 yılında kendisini geniş bir izleyici kitlesine tanıtan Bozok Gören, 2012 yılında Amerika'da tanıştığı Amy ile hayatını birleştirmiştir. Çiftin Gemma Ocean Gören adında bir kız çocukları bulunmaktadır.

Survivor 2024 All Star’ın kadrosunda yer alan Yasin Obuz kimdir? Survivor 2024 All Star’ın kadrosunda yer alan Yasin Obuz kimdir?

Survivor Turabi'nin takım arkadaşları kimler?

Survivor Bozok'un takım arkadaşları, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Turabi Çamkıran, Özgür Tetik, Gizem Memiç, Doğukan Manço, Sercan Yıldırım, Pınar Saka, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Gözbaşı, Ersin Korkut, Merve Aydın'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi