Tv8’in Acun Medya yapımcılığında düzenlenen programları gündemden düşmemeye devam ediyor. Şimdilerde Dominik’te olan Survivor All Star yarışmacıları izleyiciler tarafından yakın takip altına alınırken bir yandan da MasterChef Türkiye’nin finali için geri sayım devam ediyor. 

Bu sene All Star kadrosu ile izleyicisinin karşısına çıkan fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye, sezon boyunca heyecanlı anlara tanıklık ettirdi. Aralarında şampiyonların da bulunduğu kadrodan gün be gün bir kişi eksilirken sezonun sonuna gelindi. Bu hafta finalistlerin belirlendiği yarışma programı son olarak dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. 27 Aralık akşamı yayınlanan bölümün neticesinde sezonun üçüncü şef ceketini giyen o isim belli oldu. İşte MasterChef Türkiye’nin son bölümünde yaşananlara dair ayrıntılar…

Gişede dipte, dijitalde gökte! Netflix’in en çok seyredilen filmi belli oldu Gişede dipte, dijitalde gökte! Netflix’in en çok seyredilen filmi belli oldu

masterchef-canli-izle-tv8-masterchef-turkiye-38-bolum-izle-26-temmuz-carsamba-JL3s

İLK ETAPTA GREYFURTLU TABAKLAR HAZIRLANDI

Final etabına geçildiğinden bu yana her akşam iki ayaktan oluşan yarışma için tezgahlarının başlarına geçen MasterChef Türkiye yarışmacıları, son olarak dün akşam performans sergiledi. Yarışmanın ilk etabında siyah pirinç, greyfurt ve ançüez ile yaratıcı tabaklar hazırlamaya çalışan yarışmacılar, sürenin sonunda jüri üyeleri tarafından tek tek değerlendirildi. Yapılan puanlama neticesinde oluşan tablo şu şekilde açıklandı: 

Eren: 24
Kıvanç: 19,5
Hasan: 18
Esra: 22
Sergen: 20,5

Masterchef Kim Elendi 29 Ekim

ÜÇÜNCÜ CEKET SAHİBİNİ BULDU

Yarışmanın ikinci etabında Osman Sezener’in imza tabaklarından ‘ördek kebabı’ tarifini uygulamaya çalışan MasterChef Türkiye yarışmacıları, tüm yeteneklerini sergiledi. Yapılan oylama neticesinde sezonun üçüncü şef ceketi sahibini buldu. İkinci etap puanlaması şu şekilde açıklandı: 

Eren: 46,5
Hasan: 41
Esra: 53
Sergen: 43
Kıvanç: 44,5

Üçüncü ceketi giyerek finale kalan Esra, duygulandıran konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “7 aydır çok mücadele ettim. İnanılmaz bir savaş verdim. Anneme vermiş olduğum bir sözüm vardı. 13 tane pota oynadım. Hak ettiğim ceketi bu gece aldım. Bu gece ansızın Balıkesir’e gideceğim. Annemi ziyaret edeceğim.”
 

Editör: Yüksel KARAKAN