Bir süre önce yeni formatı ile duyurulan Survivor, milyonlarca izleyicisini bir kez daha heyecanlandırmayı başarmıştı. Yeni sezonda All Star kadrosunun yarışacağını ve yarışmanın tarihinde ilk kez SMS oylamasının yapılmayacağını duyuran Acun Ilıcalı, böylelikle herkesin yalnızca performansı çerçevesinde değerlendirileceğini bildirmişti.

Acun Ilıcalı’nın Survivor’a dair yapmış olduğu format değişikliği duyurusunun ardından geçtiğimiz haftalarda yarışmacılar Dominik’e doğru yola çıktı. Aralarında eski şampiyonların ve finalistlerin de bulunduğu All Star kadrosunun bu sezon nasıl bir performans sergileyeceği, adalarda nelerin yaşanacağı merak konusu olurken programdan ilk video geldi. Sezonunun ilk tanıtım videosunu yayınlayan Acun Medya, yarışmanın tutkunları tarafından yakın takip altına alındı.

Bu sezon bir hayli iddialı yarışmacıların bir araya getirildiği Survivor 2024’ün bir kavga ile başladığı görüldü. Yarışmadan hemen önce sosyal medya üzerinden atışmaya başlayan Yiğit Poyraz ile Turabi, bu kez direk sahada karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı’nın sert uyarısı dikkatlerden kaçmadı. 

Squid Game’in ikinci sezonu için geri sayım başladı! Netflix resmen açıkladı… K- pop yıldızı da kadroda! Squid Game’in ikinci sezonu için geri sayım başladı! Netflix resmen açıkladı… K- pop yıldızı da kadroda!

201858696-survivor2

TURABİ İLE YİĞİT ARASINDA GERGİNLİK

İlk fragmanı ile dikkat çeken Survivor’ın sert bir gerginlik ile başlayacağı görüldü. İlk parkur oyunundan hemen önce Poyraz ile Turabi’nin karşı karşıya geldiklerine şahitlik edildi. Turabi’nin haftalardır sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları hatırlatan Poyraz, ‘2 aydır bütün saygısızlıkları ve kışkırtmaları yapan bu adam. Şampiyonsan efendi olacaksın. Seni ağlatacağım’ ifadelerini kullandı. 

Poyraz’ın sözleri karşısında bir hayli öfkelenen Turabi, ‘Sana biberon getirdim. Emziğini… Konuşma lan. Efendiliği öğretecek son adamsın’ şeklinde karşılık vererek tartışmayı iyice alevlendirdi. Fragmanda Poyraz’a doğru koşmaya başladığı görülen Turabi, Survivor tutkunlarını henüz ilk yayından şaşkına çevirdi.

Survivor All Star 2024 ne zaman başlıyor

ACUN ILICALI MÜDAHALE EDECEK

Turabi’nin Yiğit’e doğru koşmasını engellemeye çalışan yarışmacıların ardından devreye Acun Ilıcalı’nın girdiği görüldü. Ilıcalı özellikle Turabi’yi kastederek ‘Kırmızı alarm veriyorum Survivor’da’ ifadelerini kullandı. 

Editör: Yüksel KARAKAN