Yerli ve yabancı yapımları ile milyonların dikkatlerini çekmeye devam eden Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir rapor ile gündeme geldi. Geçtiğimiz haftanın en çok seyredilen dizilerini bir araya getiren platform, söz konusu listeyi kamuoyu ile paylaştı. 

Aralık ayı içerikleri ile olay yaratan Netflix Türkiye, son olarak yayınladığı liste ile gündeme bomba gibi düştü. 18 Aralık haftasının en çok seyredilen dizilerini sıralayan Netflix Türkiye, zirvenin bir kez daha değişmediğini gözler önüne serdi. 

49661329_52712_netflix-uyelik-ucretlerin

ZİRVE YİNE KUŞ UÇUŞU’NDA

Platformda yer alan yapımları haftalık olarak değerlendiren Netflix Türkiye, yeni bir liste yayınladı. 18- 24 Aralık haftasının en çok seyredilen dizilerini sıralayan Netflix, zirvenin yine değişmediğini gözler önüne serdi.

Netflix Türkiye tarafından hazırlanmış olan haftalık rapora göre 18- 24 Aralık haftasının en çok izlenen dizisi Kuş Uçuşu oldu. 2’nci sezonu ile dikkatleri üzerine çeken Kuş Uçuşu, sosyal medyada da en çok konuşulan yapımlardan biri olarak öne çıktı. 

Gişede dipte, dijitalde gökte! Netflix’in en çok seyredilen filmi belli oldu Gişede dipte, dijitalde gökte! Netflix’in en çok seyredilen filmi belli oldu

Netflix Türkiye’nin yayınladığı listeye göre haftanın en çok seyredilen ikinci dizisi de Kuş Uçuşu’nun ilk sezonu oldu.

netflix-logo-originals

NETFLIX TÜRKİYE EN ÇOK SEYREDİLEN DİZİLER

İlk iki sırayı Kuş Uçuşu’nun doldurmasının ardından listenin geri kalanı da merak konusu oldu. Netflix Türkiye, haftanın en çok seyredilenlerini şu şekilde sıraladı: 
Yu Yu Hakusho- 1. Sezon
Oblitared- 1. Sezon
The Crown- 6. Sezon
My Demon- 1. Sezon
İkinci Dünya Savaşı: Ön Cepheden- 1. Sezon
Terzi- 3. Sezon
True Beauty
Walter Erkekleriyle Hayatım- 1. Sezon 

Aralık ayının son haftasında en çok seyredilen dizileri de önümüzdeki günlerde açıklayacak olan Netflix Türkiye, ayrıca yeni yıla girilmesi ile birlikte birçok yeni yapımın da kullanıcılarının erişimlerine açılacak olduğunu bildirdi. 

Editör: Yüksel KARAKAN