Muhabirlikten medya patronluğuna kadar uzanan güçlü bir kariyere sahip olan Acun Ilıcalı’nın Türk televizyonlarına kazandırdığı en önemli programlardan olan Survivor, günlerdir gündemin en çok konuşulanları arasında yer almaya devam ediyor. Bu sene hem format değişikliğine giden hem de izleyicilerin uzun süredir bekledikleri All Star kadrosunu oluşturarak dikkat çeken Survivor’ın yeni sezonu için geri sayım devam ederken programın ilk tanıtım videosu geçtiğimiz akşam yayınlandı. 

Survivor All Star 2024 sezonunun çekimlerinin devam ettiği şu günlerde ilk tanıtım videosu gündeme bomba gibi düştü. Yarışma tarihinin en unutulmazları arasında yer alan Turabi Çamkıran’ın henüz ilk oyunda Yiğit Poyraz ile ciddi bir tartışmaya girdiği görüldü. Kendi sezonlarında da sert çıkışları ile bilinen Turabi, arama motorlarına sık sık konu olmaya başladı. Survivor izleyicileri ve diğer sosyal medya kullanıcıları, Turabi Çamkıran’ın biyografini merak ediyorlar. İşte ayrıntılar…

201858696-survivor2

Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu! Zirve yine onlarda… Yıkıp geçtiler! Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu! Zirve yine onlarda… Yıkıp geçtiler!

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Turabi Çamkıran’ın kökeni Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesine dayanır. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde eğitim alan Çamkıran, o dönem içerisinde liseden mezun olamadı. Gençliğinden itibaren hem breakdance ile hem de muay tai dövüş sanatı ile ilgilenen Çamkıran, 2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı. Yarışmada yarı finale kadar yükselen Çamkıran sonrasında ise Survivor’ın 2015 kadrosuna dahil oldu.  

Hem 2014 hem de 2015 yılında Survivor’ı şampiyon olarak tamamlayan Turabi Çamkıran, liseyi de yarışmadan sonra bitirdi. Yarışma sonrasında birkaç dizi ve film projesinde rol alan Çamkıran, daha sonra Amerika’da Survivor benzeri bir yarışmaya katılarak oradan da kupa ve yüklü para ödülü ile ayrıldı. 

Survivor All Star 2024 ne zaman başlıyor

TURABİ ÇAMKIRAN SURVIVOR 2024’TE HANGİ TAKIMDA?

Survivor’ın All Star kadrosuna dahil olan Turabi Çamkıran, kırmızı takımda performans sergileyecek. Çamkıran’ın takım arkadaşları ise şu şekilde: 

Ersin Korkut, Furkan Kızılay, Doğukan Manço, Berna Canbeldek, Aleyna Kalaycıoğlu, Gizem Memiç, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Pınar Saka, Nihat Altınkaya, Bozok Gören, Sercan Yıldırım.

Editör: Yüksel KARAKAN