Her seferinde büyük ilgi gören Survivor yarışması, 2024 yılında da izleyicilerle buluştu Survivor 2024 All Star kadrosuna, yeni yarışmacılardan biri olan Sahra Işık da dahil oldu. Peki, Sahra Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? Sahra Işık aslen nereli? Sahra Işık kaç kez Survivor'a katıldı? Sahra Işık hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizde…

SAHRA IŞIK KİMDİR?

Survivor 2014 sezonuna damga vuran isimlerden biri olan Sahra Işık, 1991 yılında doğmuştur. Voleybolcu kimliğiyle bilinen Sahra Esra Işık, Fenerbahçe'deki başarılı kariyerinin yanı sıra modellik alanında da adını duyurdu. 2013 yılında düzenlenen Best Of Model yarışmasında 3. olan Survivor Sahra Esra Işık, Malezya'da yapılan dünya güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil etme şansını elde etti.

SAHRA IŞIK KAÇ KEZ SURVİVOR'A KATILDI?

Survivor'a 2014 ve 2018 yılında katılan Sahra Işık, bu sene de Survivor 2024 All Star kadrosuna dahil oldu.

Survivor 2024 All Star'da  mücadele eden Turabi kimdir? Turabi Çamkıran Kimdir? Survivor 2024 All Star'da mücadele eden Turabi kimdir? Turabi Çamkıran Kimdir?

SAHRA IŞIK TÜRKİYE GÜZELİ Mİ?              

Sahra Işık, Malezya'da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etme şansı yakaladı.

SAHRA IŞIK EVLİ Mİ?

Sahra Işık'ın özel hayatı da dikkat çekiyor. 2019 yılında İdris Aybirdi ile dünya giren evine Işık'ın bir çocuğu bulunmaktadır.

SAHRA IŞIK ASLEN NERELİ?

1991 yılında dünyaya gelen Işık, aslen Selanik göçmeni bir aileden geliyor.

Survivor Sahra'nın takım arkadaşları kimler?

Survivor Sahra'nın takım arkadaşları, Ogeday Girişken, Yiğit Poyraz, Seda Ocak, Yunus Emre, Damla Can, Begüm Yücetan, Yasin Obuz, Seda Aktuğlu, Nefise Karatay, Hakan Hatipoğlu, Furkan Kızılay'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi