2023 yılında Survivor isimli yarışma programına katılan ve burada göstermiş olduğu performansı ve ada hayatına olan uyumu ile ekran başındaki binlerce kişinin takdirini kazanmayı başaran Nefise Karatay kimdirNefise Karatay Survivor şampiyonu oldu mu? 2024 All Star kadrosunda da yer alan Survivor Nefise hangi takımda? Konuya ilişkin bilgileri, haberimizin devamında birlikte inceleyelim.

Nefise Karatay kimdir?

25 Şubat 2000 tarihinde dünyaya gelen Nefise Karatay, Türk milli atlettir. Güner isimli bir anne ve Mustafa isimli bir babanın evladı olan Nefise Karatay’ın erkek kardeşinin de kendisi gibi sporcu olduğu biliniyor. Atletizm alanında uzun atlama ve engelli atlama spor dalları arasında kalan, ancak engelli atlamada daha mutlu olacağına inana Nefise Karatay bu alanda kendini geliştirdi. Henüz 5 yaşındayken spor ile olan ilişkisi başlayan Nefise Karatay, Fenerbahçe ile spor kariyerine başladı.

Survivor 2024 All Star’ın gözde yarışmacılarından Sahra Işık kimdir? Survivor 2024 All Star’ın gözde yarışmacılarından Sahra Işık kimdir?

Nefise Karatay Survivor şampiyonu oldu mu?

2023 yılında Survivor yarışmasına katılan ve bu yarışmada finale kadar ilerlemeyi başaran Nefise Karatay, aynı sezon birlikte yarıştığı Özgür Tetik ile SMS oylamasına çıktı. İkili Survivor 2023’ün finalinde karşı karşıya geldi. SMS sonuçlarının açıklanması ile Nefise Karatay şampiyon oldu.

Survivor Nefise hangi takımda?

Survivor 2024 All Star kadrosu içerisinde yer alan Nefise Karatay, Mavi Takım yarışmacıları arasında yer alıyor.

Survivor Nefise'nin takım arkadaşları kimler?

Survivor Nefise'nin takım arkadaşları, Ogeday Girişken, Yiğit Poyraz, Seda Ocak, Yunus Emre, Damla Can, Begüm Yücetan, Yasin Obuz, Seda Aktuğlu, Sahra Işık, Hakan Hatipoğlu, Furkan Kızılay'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi