Kendine özgü tavırları ve eğlenceli kişiliği ile pek çok kişinin sevgisini kazanmayı başaran Yasin Obuz nerede doğdu? İlk olarak Yemekteyiz’e, ardından MasterChef Türkiye’ye katılan ve adını geniş kitlelere duyuran Yasin Obuz Survivor'a ne zaman katıldı? Survivor 2024 All Star kadrosu içerisinde yer aldığı da bilinen Yasin Obuz kaç yaşında? Birlikte inceleyelim.

Survivor 2024 All Star kadrosunda yer alan Bozok Gören kimdir? Survivor 2024 All Star kadrosunda yer alan Bozok Gören kimdir?

Yasin Obuz kimdir?

21 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelen Yasin Obuz, dört çocuklu bir ailenin evladıdır. Küçük yaşlarından beri spor ile iç içe olan Yasin Obuz, 1998 yılında ilk spor lisansını çıkardı. Çocukluk ve gençlik yıllarında amatör ve profesyonel olarak futbol oynayan Yasin Obuz, aynı zamanda çocukluk yıllarında 2 sene boyunca jimnastik sporu ile ilgilendi. Voleybol ve basketbol ile de yakından ilgilenen Yasin Obuz, eğitim hayatını da spor üzerine şekillendirdi. Üniversite okumak için Ankara’ya gitti. Yasin Obuz burada Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'ni kazandı. Öğrencilik yıllarında da aktif olarak spor yapan Yasin Obuz, bu dönemde özellikle fitness yaparak zamanını geçirdi. Ekran önüne ilk defa Yemekteyiz isimli programa katılarak çıkan Yasin Obuz, kısa sürede izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yasin Obuz’un ülke çapında tanınmasını sağlayan ise TV8’in gözde yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye’ye katılması sayesinde oldu. Yemek yapma konusundaki yeteneğini tüm Türkiye’ye gösteren Yasin Obuz, yarışma boyunca sergilediği davranışlarla gündem olmayı başardı.

Yasin Obuz nerede doğdu?

Yasin Obuz, Diyarbakır doğumludur.

Yasin Obuz kaç yaşında?

1988 yılında dünyaya gelen Yasin Obuz, 35 yaşındadır.

Yasin Obuz Survivor'a ne zaman katıldı?

Kendine özgü tavırları ve eğlenceli kişiliği adından söz ettiren Yasin Obuz, Survivor’a ilk defa 2020 yılında katıldı. Ada hayatındaki davranışları, arkadaşları ile olan ilişkisi ve parkurlardaki performansı ile ön plana çıkan Yasin Obuz Survivor 2024 All Star’ın da kadrosunda yer alıyor.

Survivor Yasin'nin takım arkadaşları kimler?

Survivor Yasin'nin takım arkadaşları, Ogeday Girişken, Yiğit Poyraz, Seda Ocak, Yunus Emre, Damla Can, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Nefise Karatay, Hakan Hatipoğlu, Furkan Kızılay'dır.

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi