TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından Survivor, yeni sezonda All Star formatı ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yarışmaya katılacak isimlerin belli olmasının ardından birçok isim yakın takibe alındı. Bunlardan biri de milli atletlerimizden Nagihan Karadere oldu.

Sosyal medya hesabından Survivor All Star yarışmasına hazırlandığı görüntüleri paylaşan Nagihan Karadere, dördüncü defa katılacağı Survivor için gün saymaya devam ediyor. Spor salonunda partnerini havaya kaldırdığı görüntüleri paylaşan Nagihan Karadere gündem oldu.

Nagihan Karadere

SURVİVOR ALL STAR HAZIRLIKLARI BAŞLADI!

Survivor All Star’a sayılı günler kala yarışmaya katılacak isimlerin hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmaya dördüncü defa katılmaya hazırlanan milli atlet Nagihan Karadere ise kısa süre önce sosyal medya hesabından spor yaptığı görüntüleri paylaşarak dikkat çekti.

Sık sık spor salonunda antrenman yapan Nagihan Karadere, vücut direncini artıracak idmanlar yapmaya devam ediyor. Yaptığı antrenmanları zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşan Nagihan Karadere’nin partnerini havaya kaldırdığı görüntüler ise dikkat çekti. Diğer yarışmacılardan da benzer paylaşımlar yapılmaya devam ediyor.

SURVİVOR ALL STAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Survivor All Star için geri sayım başladı. 2024 Survivor All Star’ıın ekrana geleceği tarih henüz netlik kazanmadı. Ancak geçtiğimiz yıl 15 Ocak’ta başlayan yarışmanın yine Ocak ayında başlayabileceği ifade ediliyor. Resmi tarih ise henüz belli değil.

Nagihan Karadere

SURVİVOR ALL STAR 2024 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kısa süre içinde izleyici ile buluşmaya hazırlanan Survivor 2024 All Star kadrosunun içinde birçok ünlü isim yer alıyor. Bu sezonda izleyeceğimiz isimler ise şöyle:

- Doğukan Manço

- Nagihan Karadere

- Nefise Karatay

- Merve Aydın

- Yiğit Poyraz

- Damla Can

Squid Game: The Challenge izleyicinin tepkisini çekti! Yere düşen yarışmacılar ‘yok artık’ dedirtti… ‘Aşırı gülünç ve sa Squid Game: The Challenge izleyicinin tepkisini çekti! Yere düşen yarışmacılar ‘yok artık’ dedirtti… ‘Aşırı gülünç ve sa

- Sercan Yıldırım

- Aleyna Kalaycıoğlu

- Ogeday Girişken

- Nihat Altınkaya

- Seda Ocak

- Sahra Işık

- Yasin Obuz

- Gizem Memiç

- Özgür Tetik