Türk televizyonlarının sevilen yarışma programlarından Survivor, yeni sezonda da izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. 2204 Survivor All Star yarışmasının oyuncu kadrosu merakla bekleniyor. SMS’siz formatın hayata geçeceği yarışmada gözler yeni kadroya çevrilmiş durumda.

Survivor All Star’ın bu sezon SMS’siz formatı ile sadece başarıları olan yarışmacının kazanacağı şekilde ekrana gelmesi bekleniyor. Yarışmanın yeni sezonunda birçok farklı sürpriz olması da bekleniyor. Survivor hayranları ise yeni sezon kadrosunu ve yayın tarihini merakla bekliyor.

2024 Survivor All Star kadrosu

2024 SURVİVOR ALL STAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından Survivor All Star daha şimdiden büyük heyecan yarattı. Daha önceki sezonlarda birinciler SMS ile belli olurken, yeni sezonda SMS yöntemi ortadan kaldırılıyor. Yarışmacılar kendi başarılarına göre yarışmayı kazanacaklar. Survivor All Star’ın yayın tarihi hakkında ise henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak yarışmanın 2024 Şubat ayında başlayabileceğine dair tahminler dikkat çekiyor.

2024 SURVİVOR ALL STAR KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yeni sezonda yine izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanan Survivor All Star dikkat çeken kadrosuyla gündeme geldi. Her biri popüler bir isim olan ve sevilen eski yarışmacılardan oluşan 2024 Survivor All Star kadrosu belli oldu. Turbo lakaplı Turabi Çamkıran ise yarışmaya katılamayacağını açıklamıştı. Hayranlarını üzen bu haber sonrasında da Survivor All Star’a neden katılmayacağına dair ilginç açıklamalarda bulunmuştu.

2024 Survivor All Star kadrosu

Survivor All Star 2024 kadrosu ise şöyle:

- Nagihan Karadere

Survivor All Star 2024 kadrosunda kimler var? Survivor 2024 ne zaman başlıyor? Survivor All Star 2024 kadrosunda kimler var? Survivor 2024 ne zaman başlıyor?

- Doğukan Manço

- Nefise Karatay

- Merve Aydın

- Yiğit Poyraz

- Damla Can

- Sercan Yıldırım

- Aleyna Kalaycıoğlu

- Ogeday Girişken

- Nihat Altınkaya

- Seda Ocak

- Sahra Işık

- Yasin Obuz

- Gizem Memiç

- Özgür Tetik

- Furkan Kızılay