Samsun Haberleri

Samsun haberleri ve güncel Samsun gelişmeleri, Samsun ile ilgili tüm video, Samsun fotoğrafları ve Samsun haberleri Güncel53 / Rize Haberleri / Rize Haber / Rizespor Haberleri / Rize’den Son Dakika Haberler sitemizde


Samsun

Samsun'un Terme ilçesinde denizde kaybolan 22 yaşındaki gencin cesedine ulaşıldı.

Samsun

Samsun'un Atakum ilçesinde bir kadını evinde öldürüp kolundaki bilezikleri gasbeden zanlı, adliyeye sevk edildi.

Samsun

Samsun’da bir kişi karısını evlerinin banyosunda tabancayla kafasından vurarak öldürdükten sonra polise teslim oldu.

Asayiş

Samsun'da Enişte kayınbiraderini bıçaklayarak öldürdü.

Genel

21 Aralık 2023 Perşembe günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

20 Aralık 2023 Çarşamba günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

19 Aralık 2023 Salı günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

17 Aralık 2023 Pazar günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

16 Aralık 2023 Cumartesi günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

15 Aralık 2023 Cuma günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

14 Aralık 2023 Perşembe günü Sakarya'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..

Genel

14 Aralık 2023 Perşembe günü Samsun'da elektrik kesintileri yaşanacak. Peki elektrik kesintisinden hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Detaylar haberimizde..