Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 14:46
 
Vali Çeber'den Eğitim-Öğretim Haftası Mesajı
Rize Valisi Kemal Çeber Eğitim-Öğretim Haftası Münasebeti İle Bir Mesaj Yayımladı
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Vali Çeber'den Eğitim-Öğretim Haftası Mesajı

''Eğitim-Öğretim Haftası'' münasebeti İle bir mesaj yayımlayan Rize Valisi Kemal Çeber mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

Sevgili çocuklarımız, aydınlık yarınları bilgi ve sevgi ile inşa etmek ve sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünyayı müjdelemek üzere 09 Eylül itibariyle yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın sevincini ve heyecanını hep birlikte paylaşıyoruz.

 

Bilginin her an yenilendiği, teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlediği günümüz dünyasında gelişmeleri takip edebilmek, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak, dünyaya daha geniş bir açıdan bakabilmek ve bireysel anlamda her açıdan mutlu olabilmek ancak eğitimle mümkündür.

 

Hiç şüphesiz yeni eğitim-öğretim yılına başlayan sadece çocuklarımız değil, onların değerli velileri, öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, hepimize düşen sorumluluklar var.

 

Ahlakı ve insana faydalı olmayı merkeze alan bir eğitim-öğretim anlayışı ile çocuklarımızı hem milli hem de evrensel değerlerle yetiştirerek, bilimsel veriler ışığında, özgüvenleri yüksek, sorumluluklarının bilincinde ve toplumsal yaşama yön veren bireyler olarak yetişmelerini sağlamalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Vali, Çeber'den, Eğitim-Öğretim, Haftası, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı