Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 18:01
 
Rize Belediyesi’nden Gençler İçin Ödüllü Online Bilgi Yarışması
Koronavirüs Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal imkanlardan mahrum kalan gençler için Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından Online ödüllü bilgi yarışması düzenlenecek.
Rize Haberleri Haberi
Rize Belediyesi’nden Gençler İçin Ödüllü Online Bilgi Yarışması

Koronavirüs Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal imkanlardan mahrum kalan gençler için Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi tarafından her ayın son Cuma günü Online ödüllü bilgi yarışması düzenlenecek. Daha önce yapılan Online bilgi yarışmalarının bu kez 7.’si 30 Ekim Cuma günü saat 21.00’da yapılacak.

 

Her ayın son Cuma günü saat 21.00’da düzenlenecek olan bilgi yarışmalarına Ribegem’in sosyal medya sayfalarından, belirtilen adresten başvurulabilecek.

 

Yarışmada dereceye girecek kişiler için ödüller ise şu şekilde :1. ' ye 300 TL, 2. ’ ye 200 TL ve 3. ’ ye 100 TL değerinde hediye çeki

 

Yarışma Zoom uygulaması üzerinden canlı yayında gerçekleştirilecek ve yarışmacılar aynı anda Kahoot uygulaması üzerinden canlı yayında sorulan soruları cevaplayabilecek.

 

Zoom uygulamasına gençler, 792-0360-4688 numaralı ID ve 5353 olan şifre ile girerek yarışmaya başlayacaklar. Yarışmaya yarım saat kala Ribegem sosyal medya hesaplarından yarışmanın link paylaşımı da yapılacak. Bu bağlantı üzerinden de yarışmaya doğrudan katılım sağlanabilecek. Diğer gerekli bilgiler yarışma başlamadan canlı yayında katılımcılar ile paylaşılacak.

 

Bir önceki online bilgi yarışmasında dereceye giren kişilerin bu yarışmaya katılamayacakları belirtildi.

 

Yarışmacılar detaylı bilgi için Ribegem’in Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarından (@ribegem) mesaj yoluyla ulaşabilecekler

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Rize, Belediyesi’nden, Gençler, İçin, Ödüllü, Online, Bilgi, Yarışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı