Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 23:47
 
Rize Belediye Başkanı Metin'den Kurban Bayramı Mesajı
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Kurban Bayramı Nedeni İle Bir Mesaj Yayımladı.
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Rize Belediye Başkanı Metin'den Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramı Nedeni İle Bir Mesaj Yayımlayan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Mesajında;

 

''Rabbimizin bizlere vermiş olduğu nimetlerden dolayı teşekkür ettiğimiz; birlik, beraberlik, cömertlik ve yardımlaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Milli ve kültürel değerlerimizin yoğun olarak hissedildiği bu özel günleri anlamına uygun bir şekilde yaşamak ve yaşatmak hepimizin üzerine düşen görevlerdendir. Bizler, kurban kesecek vatandaşlarımızın dini görevlerini yerine rahatça getirmeleri için gereken önlemlerimizi aldık ve Rize Belediyesi olarak hizmetinizde olacağız. Sizlerden ricamız; bu süreci pandemi tedbirleri kapsamında geçirmemize yardımcı olmanız ve olası kazalara karşı tedbirli davranmanızdır. Sağlık ve afiyet içerisinde kazasız, belasız bir bayram geçirmek en büyük temennimizdir.

 

Bu vesile ile hemşehrilerim başta olmak üzere bütün İslam âleminin Kurban Bayramı'nı kutlarken, Allah katında kurbanlarımızın makbul olmasını diler ve bayramın getirdiği barış, kardeşlik ve dayanışma ruhunun tüm dünyaya yayılmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ederim.'' ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Rize, Belediye, Başkanı, Metin'den, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı