Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 15:33
 
Muhammet Kaçar'dan 29 Ekim Mesajı ve Kongre Açıklaması
Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı ve Saadet Partisi’nin 7. Olağan Kongresi dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi
Muhammet Kaçar'dan 29 Ekim Mesajı ve Kongre Açıklaması

Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, yaptığı yazılı açıklamada “Saygıdeğer Hemşerilerim, Muhterem basın mensubu arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum.  Bugün 29 Ekim 2019.  Bin yıldır varlığımızı sürdürdüğümüz bu topraklarda Cumhuriyetimizin ilanının 96. Yılını kutluyoruz. Aziz Milletimize sağlık ve esenlikler diliyor, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun ”dedi.

 

Başkan Kaçar Saadet Partisinin7. Olağan Kongresi 3 Kasım 2019 tarihine önümüzdeki Pazar günü Ankara Arena Stadyumunda gerçekleştirileceğini ifade etti. Başkan Kaçar, “. Bu tarihi günde tüm hemşehrilerimizin kongremize davet ediyorum. Gerçekleştireceğimiz kongre ile ülkemizin sorunlarına çözüm bulacak isimleri belirleyeceğiz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak batının çıkarlarına göre davranmayan, üretime dayalı; yaygın ve kalkınmacı politikalar izleyecek kadroların iş başına gelmesinin ülkemizin selameti için tek çıkar yol olduğunu düşünüyoruz” dedi.

 

Başkan Kaçar, “Eğer ülke olarak içerisinde bulunduğumuz onlarca sorundan kurtulmak istiyorsak bunun çözümü ancak ve ancak geçmiş dönemlerde olduğu bu günde milli görüş ile mümkün olduğunu hatırlatmak istiyorum. Milli Görüşün tek temsilcisi de gücünü milletimizin tarihinden ve inancından alan Saadet Partisidir. Biz ülkemizde hakkın ve adaletin üstün tutulduğu yeni bir dönemin başlamasını arzu ediyoruz. Salt particilik yapanların haricindeki toplumumuzun büyük bir çoğunluğu tarafından söylemlerimizin ve çözüm önerilerimizin karşılık bulduğuna şahit oluyoruz. Yapacak olduğumuz kongre sonrasında Türkiye’nin gerçek problemleri ve bunların çözüm yöntemleri belirlenecek kadrolarımızdaki yenilenmede bu sürece önemli katkı sağlayacaktır. Biz bu kongre ile ülkemizin sorunlarını kimlerle çözümleyeceğimizi belirleyeceğiz. Ülkemiz bu güne kadar borçla idare edilen bir görüntü sergilemektedir. Biz kendi öz kaynaklarımızla bütün ihtiyaçlarımızın karşılanabileceğine inanıyoruz. Milli görüş olarak geçmişte buna ilişkin en güzel örnekleri ülkemize yaşatmış bir hareketin mensuplarıyız. Ülkemizin yeterli kaynakları var ancak yolsuzluk ve israflar borç alınmadan çözüm üretmemizin önündeki en büyük engel olduğuna üzülerek şahit oluyoruz. İnşallah bütün bu olumsuzluklara milli görüşün işbaşına gelmesiyle son verecek ülke ve millet olarak rahat bir nefes alacağız. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyor, hep birlikte güzel yarınlara kavuşmayı diliyorum” dedi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Muhammet, Kaçar'dan, 29, Ekim, Mesajı, ve, Kongre, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı