Haber Detayı
03 Ocak 2019 - Perşembe 15:52
 
MHP Rize’den Cumhur İttifakına Tam Destek
Milliyetci Hareket Partisi Rize İl Başkanı İhsan ALKAN Cumhur İttifakının Bütün İlçeleri Kazanması İçin Mücadele Etmek Tarihi Sorumluluğumuzdur Dedi.
SİYASET HABERLERİ Haberi
MHP Rize’den Cumhur İttifakına Tam Destek

Milliyetci Hareket Partisi Rize İl Başkanı İhsan ALKAN; ‘’Rizemizin hizmetine talip olduğumuz güzel ilçesi Çayeli hakkında MHP'nin aday göstermeyeceği şeklindeki haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamakla beraber, milletimizin geleceği, huzurun teminatı olan Cumhur İttifakı'nı çekemeyerek ittifaka gölge düşürmek isteyenler tarafından yapılmış maksatlı bir haberdir. Ne olursa olsun ülkemizin huzurunun teminatı olan Cumhur İttifakına gölge düşürecek, insanları aytıştırarak veya galeyana getirerek ittifakımıza zarar vermeyi amaçlayan kişi ve kişilere itibar etmeyecek ve başarılı olmalarına izin vermeyeceğiz.

 

MHP 'nin olmassa olmazı Cumhur İttifakıdır. İhtiyaç olduğu her yerde MHP OLARAK Cumhur ittifakının tarafıyız. Cumhur ittifakının kaybedeceği heryerde MHP kaybedecektir. Cumhur ittifakının bütün ilçeleri kazanması için mücadele etmek tarihi sorumluluğumuzdur’’ dedi.

Kaynak: (-) - Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanlığı Editör: Admin
Etiketler: MHP, Rize’den, Cumhur, İttifakına, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı