Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 13:44
 
Karatenin Kalbi Rize’de Atacak
Karate Federasyonunun 2018 faaliyet programı çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Ümit Genç ve U21 Karate Türkiye Şampiyonası ile Milli takım seçmeleri Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde 14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Rize’de yapılacak.
SPOR HABERLERİ Haberi
Karatenin Kalbi Rize’de Atacak

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik yaptığı açıklamada “ Büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 81 ilimizden yaklaşık 1800 yakın sporcunun katılacağı Ümit Genç ve U21 Karate Türkiye Şampiyonası Milli takım seçme niteliği taşıyan şampiyonanın öncelikle ilimize ve karate camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum İnşallah Rize’mize yakışır bir ev sahipliği yapacağız. Bundan öncede çeşitli branşlar da bir çok Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yaptık ancak bu şampiyona şimdiye kadar  ev sahipliği yaptığımız en fazla sporcu katılımı olan organizasyon olacak, bu organizasyonda desteklerini bizlerden esirgemeyen başta Eski Gençlik ve Spor Bakanımız ve Rize Milletvekilimiz  Sayın Osman Aşkın Bak’a,  Sayın Valilerimize ve  Rize’nin evladı Karate Federasyon Başkanımız Sayın Esat Delihasan’a, Kurum ve Kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum tüm Rizelileri 5 gün boyunca Yenişehir Spor salonunda yapılacak bu güzel organizasyonu seyretmeye davet ediyorum. Ayrıca müsabakalara katılan tüm takım ve sporculara başarılar diliyorum ” dedi.
 
 
14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ümit Genç ve U21 Karate Türkiye Şampiyonası açılış seremonisi 16 Kasım 2018 tarihinde saat 15.00’de Rize Yenişehir Spor Salonunda yapılacaktır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Karatenin, Kalbi, Rize’de, Atacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı