Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 11:07
 
Kalkandere Yolbaşı Köyü Muhtarı Uzun'dan Koronavirüs Mesaisi
Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Korona Virüs İle Mücadelede Rize'nin Kalkandere İlçesi Yolbaşı Köyü Muhtarı Muammer Uzun'da Kolları Sıvayarak Köy Genelinde Temizlik Ve Dezenfekte Çalışmaları Başlattı.
Rize Haberi
Kalkandere Yolbaşı Köyü Muhtarı Uzun'dan Koronavirüs Mesaisi

Dünya genelinde birçok ülkede can kaybına neden olan  corona virüsü salgınına karşı mücadele Rize'de de sıkı bir şekilde devam ederken, yerel yönetimlerin haricinde köy ve mahalle muhtarları da bölgelerinde mücadeleye destek vermeye devam ediyor.

 

Rize Kalkandere Yolbaşı Köyü Muhtarı Muammer Uzun'da bu kapsamda köy genelinde temizlik ve dezanfekte çalışmaları başlattı. Köyün ana yollarını köpüklü su ile yıkattı. Ayrıca kurmuş olduğu gönüllü ekip ile birlikte genel temizlik çalışmaları yüreten Uzun; '' Ülkemizin geçmiş olduğu bu zor günlerde biz de elimizden geldiğince üzerimize düşeni yaparak devletimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gönüllü arkadaşlarımız ile köyümüzde genel bir temizlik çalışması başlattık. Bir nebze olsun katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Köy halkımızında bu süreçte çevre temizliği konusunda daha hassas davranmasını temenni ediyorum.''dedi.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Yüksel Karakan
Etiketler: Kalkandere, Yolbaşı, Köyü, Muhtarı, Uzun'dan, Koronavirüs, Mesaisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı