Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 22:23
 
Kaçan Danalar Ortalığı Bir Birine Kattı
Bursa'da sahiplerinin elinden kaçan danalar ortalığı birbirine kattı. Kimi ana yola çıkıp trafiği kitlerken, kimi ise sokak aralarında peşinden insanları koşuşturdu.
Türkiye Haberi
Kaçan Danalar Ortalığı Bir Birine Kattı

Kurban bayramının alışıla gelen görüntüleri Bursa'da da yaşandı. Sahibinin kurbanlık için aldığı danalar, ellerinden kurtulunca ortalığı birbirine kattı. Kurban pazarından aldığı danayı kesim alanına götürmeye çalışan kişinin elinden kaçan dana, ana yola çıkınca sürücüler büyük şok yaşadı. Ana yolun ortasında bir oyana bir buyana koşuşturan dana uzun uğraşlar sonucu yakalandı. O anlar ise bir otomobilin içerisindeki vatandaşın kamerasına yansıdı

 

Bir başka kovalamaca ise sokak aralarında yaşandı. Sahibinin elinden kurtulan kurbanlık dana, peşine taktığı vatandaşlarla sokak sokak dolaştı. En sonunda bir otomobil ile kamyonetin arasına sıkıştırılan dana, yanına kimseyi yanaştırmadı. Hıncını köşeye sıkıştırdıkları otomobilden alan dana, sonunda pes etti. İpinden kamyonete bağlanan dana, daha sonra araca bindirilip kesim alanına götürüldü.

 

 

 

Kaynak: (GH) - Güncel Haber Editör: Yeşim Saraç
Etiketler: Kaçan, Danalar, Ortalığı, Bir, Birine, Kattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı