Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 08:17
 
İl Genel Meclisinde Gündem Çevre ve Şehircilik
Rize İl Genel Meclisi'nin Kasım aylık olağan toplantılarının 16. Birleşimi, Meclis Başkanı Mehmet Kazancı Başkanlığında yapıldı.
RİZE HABERLERİ Haberi
İl Genel Meclisinde Gündem Çevre ve Şehircilik

İl Özel İdaresi’nin 2019 yılı mali bütçesinin görüşüldüğü toplantıya, İl Genel Meclisi Üyelerinin yanı sıra Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurutuluş, İl Özel İdaresi Birim Müdürlerinden Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Gençaslan ile Encümen Müdürü Ahmet Yıldırım katıldı.

 

Kurum olarak Rize’de sürdürdükleri faaliyetleri hakkında İl Genel Meclisi Üyelerine bilgilendirme sunumu yapan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek, kendisini mecliste konuk ederek sunum yapma imkanı veren İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı ve İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür etti.

 

Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, kurum olarak sürdürdükleri çalışmalar hakkında İl Genel Meclisine verdiği bilgilerden dolayı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek’e teşekkür ederek “Kurum olarak Merkez ve İlçelerimizde vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren birçok önemli çalışmalar sürdürmektesiniz. Yerel Yönetim temsilcileri olarak hem sizlerle ortak hareket etmek de vatandaşlarımızın bu bağlamdaki sorularına rahatlıkla cevap verebilmek adına bizleri de yakından ilgilendiriyor. Bu çerçevede verdiğiniz bilgiler bizim için de oldukça önemli oldu. Sizleri ve sizlerin nezdinde tüm mesai arkadaşlarınızı verimli çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: (-) - Rize İl Özel İdaresi Editör: Admin
Etiketler: İl, Genel, Meclisinde, Gündem, Çevre, ve, Şehircilik,
Yorumlar
Haber Yazılımı