Haber Detayı
18 Ağustos 2019 - Pazar 11:44
 
Belediye Başkanını Tehdit Eden Şahıs Oda Başkanı Çıktı
Çayeli Belediyesi Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Yaptığı Paylaşım İle Başkan Çiftçi’yi Tehdit Edenin Çayeli Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aziz Baltacı Olduğu Açıklandı.
RİZE HABERLERİ Haberi
Belediye Başkanını Tehdit Eden Şahıs Oda Başkanı Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Çayeli Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tehdit edildiğini dile getirerek, ‘İstediğiniz ıssız sokakta görüşebiliriz’ diye cevap veren Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çitçi’yi kimin tehdit ettiği ortaya çıktı.

 

Çayeli Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla MHP’li Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’yi mevcut Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Aziz Baltacı’nın tehdit ettiği öne sürüldü. 

 

Şikayet üzerine yasal işlemlerin başladığının dile getirildiği paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

 

“Malumunuz üzere Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ÇİFTÇİ kamuoyu ile kendisinin tehdit edildiği ile ilgili bir video paylaşmıştı.

 

Başkanımız savcılığa suç duyurusunda bulunarak suçlunun biran önce bulunması İçin gerekli girişimlerde bulundu. Posta yolu ile gönderilen tehdit mektubu kamera kayıtları ile yapılan incelemeler sonucu ilçemiz sivil toplum kuruluşu temsilcisi (Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı) AZİZ BALTACI’nın Başkanımızı tehdit ettiği tespit edilmiştir.

 

Şikayet üzerine savcılık gerekli işlemleri yapmaktadır”

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Belediye, Başkanını, Tehdit, Eden, Şahıs, Oda, Başkanı, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı