Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 10:20
 
Bedelli askerlik 4. celp dönemi belli oldu mu?
Bedelli askerlik 4. celp dönemi merakla ve heyecanla bekleniyor. Vatani görevini yapmak isteyen gençler bedelli askerlikte yeni celp tarihini araştırmaya başladı.
Türkiye Haberi
Bedelli askerlik 4. celp dönemi belli oldu mu?

Bedelli askerlik 4. celp dönemi merakla ve heyecanla bekleniyor. Vatani görevini yapmak isteyen gençler bedelli askerlikte yeni celp tarihini araştırmaya başladı. İşte güncel bilgiler... BEDELLİ ASKERLİK 4. CELP DÖNEMİ HANGİ TARİHTE? Bedelli askerlik yeni celp dönemi tarihleri için açıklamalarda bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yeni celp dönemlerinin en geç Aralık ayı başında belli olacağını duyurdu. Şu an hala belirlenen ilk üç celbinden sonuncusu olan 3. celp dönemi için silah altına alınan 13 bin vatandaş 21 günlük temel askerlik eğitimlerini sürdürüyor. 3. celp dönemi 16 Kasımʹda sona erecek. 

 

BEDELLİ ASKERLİKLE BAŞVURU SAYISI BELLİ OLDU! 

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede, bedelli askerlikle ilgili son müracaat tarihi olan 3 Kasım 2018 itibariyle 633 bin 844 kişi başvurusunu tamamladı bilgisine de yer verildi. Etiketler askerlikbedelli askerlikMilli Savunma Bakanlığıbedelli askerlik 4 celp dönemibedelli askerlik yeni celp tarihi

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Yeşim Saraç
Etiketler: Bedelli, askerlik, 4., celp, dönemi, belli, oldu, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı