Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulundan Bahar Dönemi Danışma Toplantısı gerçekleştirildi

Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu tarafından Bahar Dönemi Danışma Toplantısı gerçekleştirildi. DMYO Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda, kurumlar arası stratejik işbirliklerinin artırılması, eğitim ve öğretim kalitesinin yükseltilmesi, sosyal ve kültürel etkinliklerinin gerçekleştirilmesi ve iş dünyasında koordinasyon gibi konularda tavsiye niteliğinde görüşmelerin gerçekleştirildiği ZBEÜ Devrek MYO Danışma Kurulu Toplantısı yerel paydaşların katılımlarıyla hayata geçirildi.

Takıntılı aşığın korkunç planı karteldeki yağ kaçağıyla ortaya çıktı Takıntılı aşığın korkunç planı karteldeki yağ kaçağıyla ortaya çıktı

ZBEÜ Devrek MYO Müdürü Doç. Dr. Ersin Kanat, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Devrek İlçe Jandarma Komutanı Emrah Dinar, Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğünden İbrahim Taştan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Gençlik ve Spor Cihan Durdubaş, Orman İşletme Müdürü Hüseyin Beytekin, TSO Başkanı Abdullah Başoğlu, MYO Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Dr. Emrah Öğet ve Öğretim Görevlisi Tuğba Babaoğlu ile Yüksekokul Sekreteri Murat Yazıcı ve Kerem Döngelli katıldılar.

Kaynak: iha