Müyesser Kart Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin bayram hazırlığına Rize Berberler, Kuaförler, Güzellik Uzmanları Esnaf Odası’da destek oldu. Başkan Mustafa Gündoğan ekip arkadaşlarıyla beraber huzurevini ziyaret ederek bayram tıraşlarını gerçekleştirdi. Huzurevinin erkek sakinlerine saç sakal bakımı yapılarak bir bayram geleneği olan bayram tıraşını tamamladılar. 20 huzurevi sakininin faydalandığı etkinlik her ay gerçekleştirilerek ihtiyaç duyan tüm huzurevi sakinlerinin kuaför ve berber ihtiyacı, oda tarafından karşılanıyor.

Rize Esnaf ve Sanatkalar Odalar Birliği Başkanı Güven Aksoy’unda eşlik ettiği ziyarette hem huzurevi sakinleri ile sohbet edildi, hem de huzurevi müdürü Yasemen Elem Sağlam'dan beklenti ve talepler dinlendi.

Rize'de Çay Bahçesine Devrilen Kamyonetteki 3 Kişi Yaralandı Rize'de Çay Bahçesine Devrilen Kamyonetteki 3 Kişi Yaralandı

“SOSYAL SORUMLULUĞUMUZU YERİNE GETİRİYOR, MUTLU OLUYORUZ”

Rize Berberler, Kuaförler, Güzellik Uzmanları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gündoğan her ay huzurevini ziyaret ettiklerini belirterek “ Oda olarak hem yaşlılarımızın yanında olup sohbet etmek  hem de saç bakım kesim ihtiyaçlarını karşılamak için huzurevini ziyaret ediyoruz. Onlara güzel bir moral oluyor. Çok eğlenceli bir zaman geçiriyoruz. Biz oda olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için bu tür organizasyonların içinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Rize Berberler Odasından Huzurevinde Bayram Tıraşı7

Rize Berberler Odasından Huzurevinde Bayram Tıraşı8

Rize Berberler Odasından Huzurevinde Bayram Tıraşı6

Rize Berberler Odasından Huzurevinde Bayram Tıraşı

Rize Berberler Odasından Huzurevinde Bayram Tıraşı2

Editör: Arzu ERBAŞ