Mersin’de traktör şarampole devrildi: 1 ölü Mersin’de traktör şarampole devrildi: 1 ölü

Mersin Şehir Hastanesinin sosyal sorumluluk ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, Toroslar İlköğretim Okulu’ndaki miniklerle birlikte kutladı.

Çocuklarla bir araya gelen ekip, anlamlı günde çocuklara hikaye kitapları ve çeşitli hediyeler dağıtarak bayram sevincine ortak oldu. Çocukların gözlerindeki ışıltı ve neşe, tüm ekibe büyük bir mutluluk yaşattı. Hastane Başhekimi Bahar Aydınlı, bu anlamlı günde geleceğin teminatı çocuklarla bir araya gelerek onların sevincine ortak olmaktan büyük bir gurur duyduklarını belirterek, "Bu ziyaretteki amacımız, minik kalplere dokunarak onlara unutulmaz bir bayram yaşatmaktı. Umuyoruz ki bu hediyeler ve birlikte geçirdiğimiz zaman, onlara güzel birer anı bırakmıştır. Çocukların masum gülüşlerini ve sevinçlerini görmek, bizim için paha biçilemez bir mutluluk. Onların hayallerine katkıda bulunmak ve bu anlamlı bayramda yüzlerinde tebessüm oluşturmak, bize büyük bir tatmin yaşattı" dedi.

Mersin Şehir Hastanesi, önümüzdeki dönemlerde de benzeri etkinliklere devam ederek toplumla olan bağlarını güçlendirmeyi ve ihtiyaç sahiplerine destek olmayı hedefliyor.

Kaynak: iha