Öncelikle, Doğa'nın Fatih'in kendisini aldattığını öğrenmesiyle başlayan bölüm, büyük bir kararla karşı karşıya kalan Doğa'nın hikayesini ele alıyor. Doğa, doğacak çocuklarının velayetini alabilmek için ihaneti ispatlayarak ayrılmaya karar verir ve bir süre hiçbir şey duymamış gibi davranmaya karar verir. Bu süreçte en büyük destekçisi ve sırdaşı Alev olur.

Ömer ve Kıvılcım ise ilişkilerindeki olumsuzlukları aşarak birbirlerine daha da yakınlaşır. İkili, birlikteliklerinin üzerinden geçen zorlu sürecin ardından aşklarını gönüllerince yaşamaya başlar.

Ünal ailesinin sevinçli haberi ise Nilay'ın bebeğinin sağlıklı ve erkek olduğu haberidir. Bu haber, aileyi sevince boğar. Ancak Aylin ile yaşadığı geceden dolayı büyük pişmanlık duyan Fatih, Aylin'in oyunlarına karşı kendini koruyamaz ve gitgide zor duruma düşer.

Nursema ve Umut'un birlikteliği ise Ünal ailesi tarafından kabul edilmiş olsa da, yeni sorunlar kapıdadır. Umut'un ailesi bu ilişkiye karşı çıkar ve Umut, Nursema'yı istemeye Sönmez ile birlikte gitmeye karar verir.

Öte yandan, Kayhan'ın sırları ortaya çıkarılarak çevresinden uzaklaştırılmasını sağlayan Ömer, yaşadığı büyük bir şokla hayatının sırrının açığa çıkmasıyla yüzleşir.

Kızılcık Şerbeti'nin 28. bölümü izleyenleri adeta ekranlara kilitleyerek, karakterler arasındaki gerilimi ve duygusal anları bir arada sunuyor. Dizi, her hafta izleyicilerine sürprizlerle dolu bir hikaye sunmaya devam ediyor.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI KİMLER?

Sıla Türkoğlu
Doğukan Güngör
Feyza Civelek
Ceren Yalazoğlu Karakoç
Emrah Altıntoprak
Feray Darıcı
Selin Türkmen
Özlem Çakar
Oral Özer
Rahimcan Kapkap
Serkan Tınmaz
Tuana Gizem Uzunlar

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM İZLE

Kızılcık Şerbeti dizisinin Show TV'de 2 Haziran günü yayınlanan 28. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki...

KIZILCIK ŞERBETİ 28. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: GÜNCEL53 - Haber Merkezi