Rize'de Girişimcilik Kulübü kurulması için protokol imzalandı.TOBB Rize Kadın Girişimciler Kurulu ile  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi arasında yapılan protokol ile  girişimci gençlerin yetiştirilmesi amaçlanıyor. RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, TOBB Rize Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Kazancı ile yönetim kurulu üyeleri ve RTEÜ Mimarlık Bölüm Başkanı  Doç. Dr. Semiha İsmailoğlu'nun katıldığı törende taraflar protokolü imzalayarak Girişimcilik Kulübü için ilk adım atıldı.

TOBB Rize Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Kazancı "Gençlerimize girişimciliği özendirmek, sevdirmek, girişimcilik kültürünü aşılamak ve  farkındalık oluşturmak için buradayız. Ulusal ve uluslararası fonlara yönelik ortak projeler hazırlayarak gelecek hayali kuran gençlerimize rol model olmak için ilk adımımızı atmış bulunuyoruz. Girişimcilik Kulübümüz ile girişimci olmak isteyen gençlerimize destek olacağız"dedi.

Rize'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı Rize'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

Kadın Girişimcilerle Rteü, Gençler Için Imzaladı

Editör: Arzu ERBAŞ