Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
20 Temmuz 2020 - Pazartesi 19:03
 
Milletvekili Avcı İkizdere’de Hasarlı Bölgeleri İnceledi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İkizdere’deki yoğun yağış sonrası oluşan sel ve heyelandan zarar gören iş yerleri ve köylerde incelemeler yaptı.
Siyaset Haberi
Milletvekili Avcı İkizdere’de Hasarlı Bölgeleri İnceledi

Milletvekili Muhammed Avcı ve İl Başkanı İshak Alim beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, İlçe Başkanı Mustafa Havuz, AFAD İl Müdürü Şakir Kurk, DSİ Şube Müdürü Sinan Yıldız ve il genel meclis üyeleriyle İkizdere’deki afette zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ardından afetten etkilenen Demirkapı ve Rüzgârlı köylerine giderek incelemelerde bulundular.

 

Milletvekili Avcı İkizdere’deki heyelanda can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, “Devletimiz güçlüdür. Sel sonrası oluşan hasarların tamiratına hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Şimdilik acil olarak yapmamız gereken yerlerde incelemeler yaptık. Hasarla ilgili gerekli raporlar tutuldu. AFAD başkanlığına gönderiyoruz. Ödeneklerin takibini yapacağız. Vatandaşlarımızın zararlarını tanzim edeceğiz. Kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Bazı iş yerlerimizde hasarlar oluştu onlara destek vereceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Milletvekili, Avcı, İkizdere’de, Hasarlı, Bölgeleri, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı