Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 22:25
 
CHP Heyetinden Afet Bölgesini Ziyaret Etti
CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ve beraberindeki heyet Çayeli ve İkizdere ilçelerinde yaşanan afet bölgesinde incelemelerde bulundu.
Siyaset Haberi
CHP Heyetinden Afet Bölgesini Ziyaret Etti

CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz Fındıklı Belediye Başkan Yardımcısı Muhsin Şentürk, Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu, Güneysu ilçe Başkanı Mustafa Kambur,  Pazar İlçe Başkanı Kazım balta, Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, Pazar İl genel meclisi üyesi Ömer Hacıoğlu, Çayeli ilçe başkanı Hızır Efe Kadıoğlu ile birlikte Çayeli ve İkizdere ilçelerinde yaşanan afet bölgesinde incelemelerde bulundu.

 

Çayeli ilçesinde yaşanan afet yerini gezen CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ve beraberindeki heyet Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakki Çiftçi ile afet bölgesinde görüştü. Çayeli belediye başkanı İsmail Hakki Çiftçi afet sonrası iş makinelerini bölgeye yönlendiren Fındıklı ve Arhavi Belediyelerine teşekkür etti.

 

Başkan Deniz açıklamasında, “Dün yağışlardan bilgi alınca il başkanlığımıza ait kriz masası kurduk ve fındıklı belediye başkanımızla görüşerek iş makinalarını gönderdik. Tüm ilçe başkanlarımız kendi ilçelerindeki resmi kurumlarla görüşerek bölgelerindeki yağışlarla ilgili bilgi aldı. Vali ve jandarma komutanı ile görüşerek her türlü yardıma hazır olduğumuzu söyledik. Çevre belediye başkanlarımızla irtibata geçtik. Genel başkanımız ve Genel Başkan yardımcılarımızla görüşüp gerek duyulduğunda büyük şehirlerden destek noktalarını oluşturduk. ” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: CHP, Heyetinden, Afet, Bölgesini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı