Çay bahçesinde hasada giren üreticinin cep telefonuna geç cevap vermesine yapılan eleştiriler çay üreticisi ve internet fenomeni Emre Yazar’ın gündemindeydi.

Yazar, çay bahçesinde yağmur altında çay hasat ederken çektiği videoda üreticinin cep telefonuna neden geç cevap verdiğini anlattı. Sosyal medyada paylaşılan videoda “Çaylıktayken bize ulaşamıyorsanız bir sebebi var” diyen Yazar “Bizi çaylıktayken arıyorlarmış niye telefona geç cevap veriyormuşuz. Bu tartışmayı her sene yaşıyoruz.

Kardeşim çaydayız, telefonu derin yere koyuyoruz. Telefon çaldığı zaman eldiveni çıkartacaksın, çay pantolonun ipini açacaksın. Telefonu içeriden cebe koymuşum. Yağmur yağarken ıslanmasın diye önce peçeteye sarıp sonra da poşete koymuşum. Onları da çıkartıyorsun. Kaybana pahalı da, bir şey olsa yerine koyamıyorsun. Eskisi gibi değil. Şimdi hepten derine sokuyoruz telefonu. İki tane poşete sarıyoruz. Kadınlar koynuna koyuyorlar. Onların orada farklı bir mekanizması var bizde durmaz, o yüzden cebimize koyuyoruz.

O yüzden çay zamanı aradığınızda açamadığımızda kusura bakmayın. Yağmur yağmaya devam ediyor, üstten yağıyor alttan çıkıyor. Durum bu” dedi.

Çay Çarşısı Bayrama Hazır, Bu Yıl 1 Milyon Ziyaretçi Bekleniyor Çay Çarşısı Bayrama Hazır, Bu Yıl 1 Milyon Ziyaretçi Bekleniyor

Kaynak: Arzu ERBAŞ