6 suçtan aranması olan şahıs yakalandı 6 suçtan aranması olan şahıs yakalandı

Samsun’un Çarşamba ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

Samsun’un Çarşamba ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları gerçekleştirildi. Belediye Meydanında Atatürk büstüne çelenk koyma töreni ile başlayan etkinlikler Kocatepe İlkokulu’nda devam etti.

Kocatepe İlkokulu bahçesinde düzenlenen ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, öğrencilerinin hazırladığı gösterilerle devam etti. Müzik dinletileri ve dans gösterileri ile öğrencilerin yeteneklerini sergilediği programa katılanlar keyifli vakit geçirdi. Programda çeşitli yarışmalarda yarışan çocuklara ödüllerini Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar verdi.

Kutlamalara Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Çağrı Gir, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Kemal Çelik, okul müdürleri, STK ve ilçe parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: iha