Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik, sabah erken saatlerde Yeşil Mahalle’de ot biçme ve temizlik çalışması gerçekleştiren ekipleri ziyaret ederek faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Didim’de sokak köpeği çocuğa saldırdı Didim’de sokak köpeği çocuğa saldırdı

Nazilli Belediyesi ekipleri, havaların ısınması ve yağışlarla birlikte hızla büyüyen yabani otlara müdahale etmek için kapsamlı çalışma başlattı.

Çocuk oyun parkları ve vatandaşların vakit geçirdiği yeşil alanlar başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında yürütülen faaliyetlerle ilçe rahat bir nefes alacak.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik; “Sahadayız. Havalar ısındı bu nedenle park ve bahçelerde otlarımız büyümeye başladığı için hemen önlemini alıp tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Nazilli’nin pek çok noktasında eş zamanlı olarak faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız herhangi bir tehlikeye maruz kalmadan rahatlıkla oynasınlar, büyüklerimiz de istediği yerde rahatlıkla oturup dinlenebilsin. Nazillli’de konforlu alanlar yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Nazilli 5 No’lu Aile Sağlığı Merkezi kuzeyinde yürütülen çalışmaları incelediği esnada çalışan doktor ve hemşireleri de ziyaret eden Başkan Tetik, muayene için gelen hastaların taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

Taleplerinin ivedilikle yerine getirilmesinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Mahalle Muhtarı Şenol Öztürk; “Geçtiğimiz hafta yaptığımız muhtarlar toplantımızda Sayın Belediye Başkanımıza taleplerimizi iletmiştik. Sağ olsun bizi kırmayıp sabah erken saatlerde ekipler mahallemize geldi. Parkımızda gerekli tüm çalışmalar yapılıyor. Başkanıma ve ekibine mahallem adına çok teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

Kaynak: iha