RTEÜ Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nin eksiklerini gidererek hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak isteyen Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz yine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile bir araya geldi. Görüşmede Rektör Yılmaz hastanedeki gelişmelerle birlikte eksiklikleri anlatarak taleplerini dile getirdi.

Ziyaretin sonunda ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kendi imzasını taşıyan “İnsanlık merhamet üzerine kuruludur” yazılı tabloyu Rektör Yılmaz'a hediye etti.

Rize Emniyeti’nden Suçlulara Geçit Yok: 126 Kişi Yakalandı Rize Emniyeti’nden Suçlulara Geçit Yok: 126 Kişi Yakalandı

"Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz"

Görüşmeyi değerlendiren RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz "Devam ettiğimiz projeler ve çalışmalarla, üniversite hastanemizin kalitesini ve hizmetlerini yükseltmeye devam ediyoruz. Bu sayede vatandaşlarımıza daha etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Eksikliklerimizi biliyor, düzeltilmesi gereken yönlerimizi belirliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün daha iyiye doğru gidiyoruz. Bundan sonraki süreçte de, hastanemizin gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu süreçte bize kesintisiz destek olan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya minnettarız. Rize için yeni kazanımlarla dönüyoruz"dedi.

Editör: Arzu ERBAŞ