Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 17:04
 
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Rize'de
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Partisinin Kalkandere ilçe binasının açılışı ve bir dizi programa katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere Rize’ye geldi.
Siyaset Haberi
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Rize'de

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin Kalkandere ilçe binasının açılışını yapmak ve bazı programlara katılmak üzere geldiği Rize’de esnaf ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla selamlaştı.

 

Kalkandere İlçe Başkanlığının açılışını yaptıktan sonra Rize Merkeze hareket eden Erbakan, beraberinde Genel Başkan Yardımcıları Cemil Çolak ve Mahmud Altunsoy, MKYK üyeleri ünlü sanatçı Davut Güloğlu ve Samet Şişman ile Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve Merkez İlçe Başkanı Ensar Özçelik ile esnaf ziyaretlerinde bulundu.

 

Erbakan’a vatandaşların ilgisi üst düzeyde gerçekleşirken Erbakan esnaf ve vatandaşlarla kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi.

 

Erbakan Rize programı kapsamında saat 17.00 ile 18.30 ara­sın­da Sahil Dolgu ala­nın­da­ki bir ka­fe­de Milli Dü­şün­ce Top­lu­lu­ğu ve üni­ver­si­te­li genç­le­r­le bir araya ge­lecek. Saat: 19.00’da ise Taç­ma­hal Sa­lo­nun­da teş­ki­la­t­la ve hal­k­la bir araya ge­le­cek.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Genel, Başkanı, Dr., Fatih, Erbakan, Rize'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı