Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
07 Eylül 2021 - Salı 15:30
 
Yaşlı Kadın Sahneye Çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Koltuğunu Boş Bulunca Oturdu
Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluş günü etkinliklerini izlemeye gelen yaşlı bir kadın, ödül vermek üzere sahneye davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanı’nın koltuğunu boş bulunca hemen oturdu. Yaşlı kadın, koruma ekiplerinin uzun süre dil dökmesinin ardından koltuktan kalktı.
Güncel Haberi
Yaşlı Kadın Sahneye Çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Koltuğunu Boş Bulunca Oturdu

Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümü Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programla kutlandı. Atatürk Meydanı'nda düzenlenen etkinliği izlemek için Aydın Merkez Ambarcık Mahallesi'nden gelen 92 yaşındaki Ayşe Tülü adlı kadın, tören sırasında ödül vermek için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sahneye davet edilince boşalan koltuğuna oturdu.

 

Rahat tavırları ile dikkat çeken kadının koltuğu boşaltması için koruma ekipleri dil döktü. Yaşlı kadının ‘Ben burada oturacağım' demesi üzerine hemen protokole başka bir sandalye getirildi. Koltuğu yine boşaltmak istemeyen kadın, uzun süre dil dökülmesinin ardından buradan ayırıldı. Gülümseten görüntülerin oluştuğu programda, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ödülleri takdim ettikten sonra boşalan koltuğuna oturabildi.

Kaynak: (GH) - Güncel Haber Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Yaşlı, Kadın, Sahneye, Çıkan, Büyükşehir, Belediye, Başkanı'nın, Koltuğunu, Boş, Bulunca, Oturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı