Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 11:22
 
Vali Çeber İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor
Rize Valisi Kemal Çeber, İkizdere İlçesini ziyaret ederek bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.
Rize Haberleri Haberi
Vali Çeber İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Rize Valisi Kemal Çeber, beraberinde Vali Yardımcısı Abdullah Şen, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş ile birlikte çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak amacıyla İkizdere İlçesini ziyaret etti.


Vali Çeber, ziyaretin ilk bölümünde İkizdere Kaymakamlığında, Kaymakam Abdulhamid Uyar’dan brifing aldı.


Kaymakamlıktaki programının ardından İkizdere Belediye Başkanlığına geçen Vali Çeber, Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu’nu  Makamında ziyaret ederek bir müddet sohbet etti.


Daha sonra sırasıyla İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek, ilçenin genel asayişi hakkında bilgiler alan Vali Çeber, ilçedeki incelemelerinin son bölümünde İkizdere Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.


Okul ziyareti esnasında öğrencilerden yakın ilgi gören Vali Çeber, öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulunarak “Siz gençler, bu ülkenin geleceğisiniz. Geleceğe güvenle bakabilmemiz için kendini iyi yetiştirmiş nesillere ihtiyacımız var. Bu yüzden çok çalışmalı ve çok okumalısınız” dedi.


Vali Çeber ve beraberindekiler daha sonra Kalkandere İlçesinde incelemelerde bulunmak üzere İkizdere’den ayrıldılar.

Kaynak: Editör: Admin
Etiketler: Vali, Çeber, İlçe, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı