Haber Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 13:44
 
Vali Çeber, Her Türlü Bağımlılık İle Mücadele Konusunda Kararlıyız.
Rize Uyuşturucu ve Sigara Mücadele Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Ali Öner, beraberinde Dr.Ebru Öner ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i Makamında ziyaret ederek, yürütmekte oldukları “Sevgi Dili Projesi” hakkında bilgiler verdiler.
RİZE HABERLERİ Haberi
Vali Çeber, Her Türlü Bağımlılık İle Mücadele Konusunda Kararlıyız.

Sevgi Dili Projesi için Vali Çeber’den destek beklediklerini ifade eden Dr. Öner, proje ile sigaranın zararları konusunda çocuklara çeşitli eğitimler vererek bilinçlendirmeye çalıştıklarını, anne ve babaların da bu alışkanlıktan kurtulmalarını amaçladıklarını belirtti.

 

Vali Çeber, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bize, mesleki anlamda iyi yetişmiş, milli ve manevi değerlerine sahip sağlam nesiller lazım. Devlet olarak sadece sigara değil, her türlü bağımlılıkla mücadele konusunda kesin kararlıyız. Bu konuda güvenlik güçlerimiz yoğun bir çaba gösteriyor. Ancak bağımlılıkla mücadele, sadece kamu kurum ve kuruluşlarının değil toplumun her kesiminin mücadele etmesi gereken bir konudur” dedi ve yürütmekte oldukları projeden dolayı Dr.Öner’e teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: Vali, Çeber,, Her, Türlü, Bağımlılık, İle, Mücadele, Konusunda, Kararlıyız.,
Yorumlar
Haber Yazılımı