Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 00:06
 
VALİ ÇEBER’E TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
TEBRİK-KUTLAMA-ZİYARET Haberi
VALİ ÇEBER’E TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

VALİ ÇEBER’E TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Rize Valiliği görevine atanan Kemal Çeber’e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Rize İrşad Vakfı ve Zavendikli Mustafa Hoca Kur-an Kursları Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Ali Saruhan ve mütevelli heyeti üyeleri Rize Valisi Kemal Çeber’i Makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve Vali Çeber’e vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber, milli ve manevi değerlere sahip nesiller yetiştirme konusunda göstermiş oldukları gayretten dolayı vakıf mütevelli heyeti başkanı Saruhan ve heyet üyelerine teşekkür etti.

 

MÜSİAD RİZE ŞUBESİNDEN VALİ ÇEBER’E ZİYARET

MÜSİAD Rize Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep TAYLAN ve yönetim kurulu üyelerinden Rize Valisi Kemal Çeber’e hayırlı olsun ziyareti.  

2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Rize Valiliği görevine atanan ve 07 Kasım Çarşamba günü yeni görevine başlayan Vali Kemal Çeber’i MÜSİAD Rize Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep TAYLAN ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MÜSİAD Rize Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Taylan, ziyaret esnasında şube faaliyetleri hakkında Vali Çeber’e bilgiler vererek, son zamanlarda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Rize’yi daha ileri noktalara taşımak için gayret içinde olduklarını, bu amaç doğrultusunda da bütün kurumlarla kolektif uyun içerisinde çalıştıklarını ifade etti.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Çeber, “Rize, yeşil ile mavinin buluştuğu, Karadeniz’in incisi ve hedefleri olan illerimizden birisi. İnşallah hep birlikte Rize’de güzel şeyler yapacağız” dedi.

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI KAZANCI’DAN VALİ ÇEBER’E ZİYARET

Rize İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, beraberinde İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı İbrahim Türüt ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i Makamında ziyaret etti.

Rize Valisi Kemal Çeber’e Rize’de ki görevine başladığı 07 Kasım Çarşamba gününden bu yana toplumun her kesiminden tebrik ziyaretleri geliyor. Bu kapsamda; Rize İl Genel Meclisi Başkanı Kazancı, beraberinde İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Türüt ile birlikte Vali Çeber’i Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Kazancı, ziyaret esnasında İl Genel Meclisi olarak hizmetin en güzeli ve en kalitesini Rize’ye kazandırmak adına mücadele ettiklerini ifade etti.

Vali Çeber, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Rize’nin coğrafi şartları gereği, yerleşim alanları oldukça dağınık bir yapıda. Bunun yanı sıra yağış rejiminden kaynaklı zaman zaman bazı olumsuzlukları yaşan bir ilimiz. Özellikle İl Genel Meclisinin sorumluluk alanında olan köylerimizdeki birçok önemli çalışmalarda, bu zor coğrafya şartlarına rağmen önemli mesafelerin alınmış olmasını memnuniyet vericidir. Rize’mize daha iyi hizmet sunabilmek adına, önümüzdeki süreçte aynı başarıyı hep birlikte sürdüreceğimiz inancındayım.” dedi.

PROF.DR.KARAMAN’DAN VALİ ÇEBER’E ZİYARET

Recep Tayyin Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hüseyin Karaman, Rize Valisi Kemal Çeber’i Makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Prof.Dr. Karaman, ziyaret esnasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin fiziki alt yapısı, akademik kadro, eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında Vali Çeber’e bilgiler verdi.

Vali Çeber, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini taşıyan üniversitemizin kurulduğu günden bu güne, gerek fiziki altyapı gerekse akademik anlamda olumlu bir ivme yakalayarak her yıl daha ileriye adım atmış olmasını memnuniyetle takip ettiğini ifade belirtti.

 
Kaynak: Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: VALİ, ÇEBER’E, TEBRİK, ZİYARETLERİ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı