Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 10:53
 
Vali Çeber, Çözüm Koleji Kariyer Günleri Etkinliğine Konuk Oldu
Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Çözüm Akademi Okulları tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinin konuğu oldu.
TEBRİK-KUTLAMA-ZİYARET Haberi
Vali Çeber, Çözüm Koleji Kariyer Günleri Etkinliğine Konuk Oldu

Rize Çözüm Akademi Okulları tarafından düzenlenen ve Rize Valisi Kemal Çeber’in konuk olarak katıldığı ‘Kariyer Günleri’ etkinliğine Okul Müdürü Tuncer Akdemir, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

 

 

 

Programda, öğrencilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kemal Çeber, valilik mesleği hakkında tecrübelerini öğrencilerle paylaştı ve öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu.

 

Vali Çeber, genç nesillerin, Türk tarihinin bütün değerlerini özümsemiş, milli ve manevi değerlere sahip bir nesil olarak Ülkemizin geleceğini inşa edeceğini ifade ederek; “Sizler bu ülkenin geleceğisiniz! Sizlerin alacağı iyi bir eğitim, bizi ülke olarak daima ileriye taşıyacaktır. Artık ülkemiz her alanda büyük atılımlar yapıyor. Devletimiz, geleceğimizin teminatı olan sizlerin eğitimine büyük önem veriyor. İyi bir eğitim alarak sizlerin donanımlı yetişmesi, ileride sizlerin iyi bir meslek sahibi olmanızı sağlayacaktır” dedi ve gençlerle bir araya gelerek tecrübe paylaşımına fırsat tanıyan okul idarecine teşekkür etti.

 

Programın son bölümünde Okul Müdürü Tuncer Akdemir tarafından Vali Çeber’e nostaljik bir fener hediye edildi.   

 

Kaynak: (-) - Rize Valiliği Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: Vali, Çeber,, Çözüm, Koleji, Kariyer, Günleri, Etkinliğine, Konuk, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı