Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 16:02
 
Tıp Öğrencileri Birliğinden Vali Çeber’e Ziyaret
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Tıp Öğrencileri Birliği Başkanı ve TÖB üyesi üniversite öğrencileri, Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Tıp Öğrencileri Birliğinden Vali Çeber’e Ziyaret

Birlik çalışmaları hakkında Vali Çeber’e bilgi veren öğrenciler, birliğin aynı zamanda halk sağlığı alanında çeşitli çalışmalar gerçekleştiren bir grup olduğunu da aktardı.


Tıp öğrencilerinin ziyareti dolayısıyla memnuniyetini belirterek teşekkür eden Vali Çeber, halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen çalışmaları faydalı bulduklarını ve takdirle karşıladıklarını belirtti. Geleceğin hekimleri olarak gördükleri tıp fakültesi öğrencilerinin sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almalarının, özgün projeler geliştirmelerinin kendilerini mutlu edeceğini söyleyerek, “Bilim üreten üniversitelerimizde bilginin ahlaki değerlerimizle birleşerek hizmete dönüşmesi sizlerin, kıymetli hocalarımızın nezaretinde eğitimlerinizi tamamladıktan sonra ülkemizin her bir köşesinde önemli hizmetler vereceğinize olan inancımızı arttırmaktadır.” dedi.


Rize Tıp Öğrencileri Başkanı Batuhan Akçay, Öğrenciler Birliği Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz ve Birlik üyesi tıp öğrencileri Vali Çeber’e, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Tıp, Öğrencileri, Birliğinden, Vali, Çeber’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı