Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 11:22
 
RTEÜ Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Bazı Birimlerine Öğretim Üyesi Alımı Yapacağını Duyurdu.
GÜNCEL HABERLER Haberi
RTEÜ Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden Duyuru

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

 

 

Başvuruda İstenen Belgeler.

 

- Doçentler İçin Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgelerinin onaylı örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, İki Adet Güvenlik Soruşturması Formu, İki Adet Fotoğraf ve Dört Adet Bilimsel Çalışmaları Ve Yayınları Kapsayan CD (CD Yönerge ekinde (Ek-1) belirtilen sıraya göre hazırlanmalıdır.)

 

- Doktor Öğretim Üyeleri İçin Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgelerinin Onaylı Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, İki Adet Güvenlik Soruşturması Formu, İki Adet Fotoğraf ve Dört Adet Bilimsel Çalışmaları ve Yayınları Kapsayan CD (CD Yönerge ekinde (Ek-1) belirtilen sıraya göre hazırlanmalıdır.) Genel Şartlar - Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir. - Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

 

Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen, profesör ve doçent kadroları için Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, doktor öğretim üyesi kadroları için kadronun bulunduğu birime yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr ve http://personel.idari.erdogan.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.   

 

Kaynak: (-) - Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Editör: Admin
Etiketler: RTEÜ, Öğretim, Üyesi, Alımı, Yapacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı