Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 22:07
 
RTEÜ'nin İlk Mezunlarından Rektör Karaman'a Ziyaret
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turizm Rehberliği Anabilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans Programı ilk mezunları, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ı ziyaret etti.
Rize Haberi
RTEÜ'nin İlk Mezunlarından Rektör Karaman'a Ziyaret

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette, programın açılmasına öncülük eden Marka Rize Kültür Sanat ve Turizm Derneği Kurucu Başkanı Hüsnü Kemal Zaimoğlu da öğrencilere eşlik etti.

 

Kendilerini ağırlayan Rektör Karaman'a teşekkür eden Zaimoğlu, “Rize’mizin farklı köşelerinde gizli kalan destinasyonları dünya turizmine kazandırmak zorundayız. ‘Rize için ne yapabiliriz?’ sorusunu sorup, vereceğimiz cevaplara göre bu güzel memleketimizi bütün dünyaya tanıtmalıyız. Bu anlamda Rize turizminin gelişmesi için çalışmalar yürüten ilimizin yükselen değeri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine teşekkür ederiz.” dedi.

 

Rektör Karaman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilimizin daha da gelişmesi adına emek veren herkese teşekkür etti.

 

Ziyaretin sonunda, Marka Rize Kültür Sanat ve Turizm Derneği Kurucu Başkanı Hüsnü Kemal Zaimoğlu ve mezun öğrenciler günün anısına Rektör Karaman'a hediye takdim etti.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: RTEÜ'nin, İlk, Mezunlarından, Rektör, Karaman'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı