Haber Detayı
26 Temmuz 2019 - Cuma 19:22
 
Rize İl Ticaret Müdürü Köseoğlu'dan Kent Konseyine Ziyaret
Geçtiğimiz hafta yaptığı olağan kongre ile yeni yönetimini belirleyen Rize Kent Konseyi yeni yönetiminin ilk ziyaretçisi Rize Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu oldu.
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Rize İl Ticaret Müdürü Köseoğlu'dan Kent Konseyine Ziyaret

İl Müdürü Köseoğlu'nu Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse ve yönetim kurulu üyeler karşıladı.

 

Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunan Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu Kent Konseylerinin kentlerin sosyal ve ekonomik projelerine verdiği desteğin oldukça büyük olduğunu ve kentlerin kalkınmasında önemli rol üstlendiğini kaydederek "Gördüğüm kadarıyla Rize Kent Konseyi hemen her kurum ve STK dan temsilcilerin dahil olduğu bir oluşum sağlamış.Bu güçlü kadronun çok başarılı projelere imza atacağına inanıyorum. Kurum olarak her daim projelerinize destek olmaya hazırız. Sizlere başarılar diliyorum" dedi

 

Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse ise Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu'nun ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek"Amacımız projeler üreterek ve diğer projelere destek olarak Rize'mizin kalkınmasına destek olmaktır. Bunu sağlarken de bütün kurumlar ve STK larla iş birliği içerisinde olursak amacımıza daha çabuk ulaşmış oluruz şeklinde konuştu.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Yüksel Karakan
Etiketler: Rize, İl, Ticaret, Müdürü, Köseoğlu'dan, Kent, Konseyine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı