Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 11:43
 
Rize’de Yeni Normalleşme Süreciyle Okullarda Yüz Yüze Eğitime Başlandı
Rize’de, 2 Mart Salı günü (bugün) itibariyle tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitime başlandı.
Rize Haberleri Haberi
Rize’de Yeni Normalleşme Süreciyle Okullarda Yüz Yüze Eğitime Başlandı

Rize'de, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda, 2 Mart Salı günü  tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8 ve 12. sınıflarda ülke genelinde yüz yüze eğitime başlandı.

 

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin ilk yüz yüze eğitim gününde öğrenci ve öğretmenleri yalnız bırakmadı.

 

Normalleşme süreci kapsamında yüz yüze eğitime kısmen de olsa başlanılması ile öğrencilere kavuşmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Milli Eğitim Müdürü EMEN, tüm kademelerdeki öğrencilerin de okulları ve öğretmenleri ile buluşmasını arzu ettiklerini belirtti.

 

Tüm çalışma arkadaşları ile birlikte her an okullar açılacakmış gibi yoğun bir mesai harcadıklarını, an itibariyle tüm okulların sağlık ve hijyen bakımından kusursuz bir şekilde öğrencilerini karşıladığını dile getiren EMEN, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Rize’de, Yeni, Normalleşme, Süreciyle, Okullarda, Yüz, Yüze, Eğitime, Başlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı