Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 16:30
 
Rize’de Tam Kapanma Öncesi Denetimler Aralıksız Devam Ediyor
Rize Valiliği öncülüğünde, Rize Belediyesi ve Kolluk Kuvvetinin katılımları ile yapılan denetimler il genelinde aralıksız olarak devam ediyor.
Rize Haberleri Haberi
Rize’de Tam Kapanma Öncesi Denetimler Aralıksız Devam Ediyor

Rize Valiliği'nden yapılan açıklamada; "İl genelinde yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın sağlığı açısından risk teşkil edecek durumların ortadan kaldırması hedeflenmektedir. Bu bağlamda il ve ilçe merkezimizde İl Emniyet Müdürlüğü personelimiz, köy ve mahallelerde İl Jandarma Komutanlığı personelimiz, denizde Sahil Güvenlik Komutanlığı personelimiz ve lokanta, fırın ve market gibi yerlerde Belediye personelimiz aktif olarak çalışarak denetimleri eksiksiz ve sürekli olarak yerine getirmektedirler.

 

Son zamanlarda artan vaka sayıları ile birlikte riskin ne denli yüksek olduğunu daha iyi görmekteyiz. Personellerimizce yapılan denetimlerin yanı sıra vatandaşlarımızın kurallara uyma noktasında gösterecekleri hassasiyet bizleri daha sağlıklı yarınlara taşıyacaktır.

 

Bu bağlamda gerekli hassasiyeti gösteren tüm vatandaşlarımıza ve pandemi sürecinde aktif olarak sürecin sonlandırılması için çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyoruz." ifadeleri kullanıldı.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Rize’de, Tam, Kapanma, Öncesi, Denetimler, Aralıksız, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı