Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 10:28
 
Rize'de Baba Kız 8 Saat Arayla Hayatını Kaybetti
Judo Milli Takımı Antrenörü Gökcan Akgün’ün eşi Songül Akgün ile kayınpederi İlyas Demirci, 8 saat arayla geçirdikleri beyin kanaması nedeniyle kaldırıldıkları Rize Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti
Rize Haberleri Haberi
Rize'de Baba Kız 8 Saat Arayla Hayatını Kaybetti

 

Alınan bilgiye göre, Pehlivantaşı mahallesinde 68 yaşındaki İlyas Demirci  1 hafta önce budamak için çıktığı ağaçtan düşerek hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması riskinden dolayı hastanede tedavi gören İlyas Demirci’ye ilk iki gün 40 yaşındaki kızı Songül Akgün refakat etti. 2. günün sonunda evine giden ve kendini kötü hissetmesine rağmen yeniden babasının yanına refakatçi olarak gelen Akgün burada baygınlık geçirdi. Akgün’e yapılan müdahalenin ardından beyin kanaması geçirdiği tespit edilerek yoğun bakıma alındı. 5 gün boyunca yoğun bakımda kalan Akgün dün akşam 18.00 sularında hayatını kaybetti. Dün sabah saat 09.00 sırasında kalbi durduğu için yoğun bakıma alınan baba İlyas Demirci ise tedavi gördüğü aynı hastanede gece 02.00 sularında hayatını kaybetti. İki ölüm haberini arka arkaya alan yakınları ise fenalık geçirdi.

 

Baba ve kızı bugün defnedilecek.

 

Antrenör Gökcan Akgün’ün eşi Songül Akgün’ün cenazesi Kalkandere ilçesine bağlı Boya Köyünde, (Saat: 11.00’de), Antrenör Akgün ile Medet Turanlı'nın kayınpederi Demirci’nin cenazesi ise merkeze bağlı Pehlivantaşı Mahallesinde Cuma Namazı sonrası defnedilecek.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Rize'de, Baba, Kız, 8, Saat, Arayla, Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı