Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 12:36
 
Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binasına Kavuştu
Vali Kemal Çeber, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün İslam Paşa Mahallesinde hizmete sunulan yeni binasını ziyaret ederek, yerinde incelemelerde bulundu.
Rize Haberleri Haberi
Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binasına Kavuştu

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet  binasını ziyaret eden Vali Kemal Çeber, İl Müdürü Hasan Bebek ile Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Yeni hizmet binasını gezerek, bina hakkında Çevre ve Şehircilik  İl Müdürü Hasan Bebek’ten  bilgi aldı.

 

İncelemelerin ardından, mimaride tarih ile uyumlu çağdaş yapıların önemini vurgulayan Vali Kemal Çeber “Rize’nin tarihi mimarisine ait motiflerin uygulandığı hizmet binası, şehrimizin kültürel ve estetik normlarına uyularak inşa edilmiş. Binanın iç mimarisi verilen hizmetin kalitesini arttırmak üzere en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çağımızın ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik altyapılar ile desteklenmiş. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzün Rize kültürünü modern şehircilik anlayışıyla birleştiren yeni binası bu konuda mimarlarımıza önemli bir örnek teşkil edecektir. Böylece şehrimiz daha cazip bir görünüme kavuşacaktır. Binanın Rize’mize,  hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetlerde kullanılmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Yüksel Karakan
Etiketler: Rize, Çevre, ve, Şehircilik, İl, Müdürlüğü, Hizmet, Binasına, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı