Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
08 Eylül 2021 - Çarşamba 16:52
 
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde 5 Öğretim Elemanı Doçent Oldu
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nin çeşitli birimlerinde görev yapan 5 öğretim elemanı girmiş oldukları Doçentlik sınavında başarı göstererek Doçent oldu.
Rize Haberleri Haberi
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde 5 Öğretim Elemanı Doçent Oldu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gülname Fındık Güvendi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Musa Gün, Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Reisoğlu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Kimya Teknolojisi Programı Dr. Öğr. Üyesi Kaan Karaoğlu ve Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Temel Bilimleri İç Sular Biyolojisi Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Esra Bayçelebi'nin girdikleri sınavı başararak Doçent unvanı almaya hak kazandığı bildirildi.

 

Ayrıca açıklamada, "Öğretim elemanlarımızı gösterdikleri bu başarı dolayısıyla tebrik ediyor, almış oldukları unvanların önce kendileri ve Üniversitemiz için sonra da yükseköğretim sistemimiz için hayırlı olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Recep, Tayyip, Erdoğan, Üniversitesi’nde, 5, Öğretim, Elemanı, Doçent, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı